کارت خوان بی سیم (سیار)

در مکان هایی که امکان برقراری ارتباط از طریق خط تلفن میسر نیست، با استفاده از دستگاه کارت خوان بی سیم و یک عدد سیم کارت که قابلیت ارسال و دریافت داده از طریق شبکه اینترنت بر روی آن فعال باشد، می توان به شبکه دسترسی یافت. بدون استفاده از خط تلفن ثابت و حتی بدون استفاده از برق شهری، می تواند از مزایای یک دستگاه کارتخوان بهره ببرد.

قابل حمل بودن برجسته ترین ویژگی دستگاه های کارتخوان بی سیم است که برای کسب و کارهای مختلف می توانید مزایای زیادی داشته باشد. بدون نیاز به اتصال برق شهری هنگام استفاده ویژگی بارز این دستگاه ها است که به طور میانگین کارکرد آنها به 6 ساعت در حالت فعال و 10 ساعت در حالت آماده بکار می رسد. دستگاه های کارتخوان بی سیم با باطری داخلی کار می کنند که توسط برق شهری قابل شارژ است.

دستگاه کارت خوان بیسیم مدل Verifone VX675 Verifone VX675

دستگاه کارت خوان VX 675 کوچکترین دستگاه پرداخت بی سیم با تمامی قابلیت ها، در جهان است. این دستگاه برای رستوران ها، کافی شاپ ها، تحویل و یا عملیات حمل و نقل که در آن سرعت و راحتی مهم است ایده آل است. شما می توانید پرداخت های خود را در هر مکان و هر زمان که مورد نیاز باشد به انجام برسانید. دستگاه کارت خوان سیار VX 675 بهترین راه حل برای پرداخت در محل است. این دستگاه مجهز به لایه های متعدد از سطح امنیتی-EMV 1 و 2، PCI PTS 3.0 و VeriShield برای احراز هویت فایل بهره می گیرد تا از اطلاعات پرداخت شما محافظت کند. قابلیت 3G HSPA + یک پهنای باند به اندازه کافی بزرگ برای نمایش گرافیک رنگارنگ، تصاویر و فیلم ها بر روی صفحه نمایش های POS و بالا بردن تجربه کاربری فراهم می کند. VX 675 فرصت های جدید در پرداخت های بی سیم برای پشتیبانی در حال تحول محیط POS امروز است.

دستگاه کارت خوان بیسیم مدل Verifone VX670 Verifone VX670

دستگاه کارتخوان سیار مدل verifone670 نسل جديدي از دستگاههای كارت خوان بیسیم است است كه با استفاده از خدمات سامانه تلفن همراه به شبكه بانكي متصل شده و تراكنش را با استفاده از سرویسهای بستر GPRS انجام ميدهد همچنین برای اتصال این نوع دستگاه به شبکه بانکی به یک سیم‌کارت تلفن همراه که قابلیت ارسال و دریافت داده از طریق شبکه اینترنت (GPRS) بر روی آن فعال باشد نیاز است.

دستگاه کارت خوان بیسیم مدل Ingenico Ingenico

دستگاه کارتخوان سیار مدل ing@nico نسل جديدي از دستگاههای كارت خوان بیسیم است است كه با استفاده از خدمات سامانه تلفن همراه به شبكه بانكي متصل شده و تراكنش را با استفاده از سرویسهای بستر GPRS انجام ميدهد همچنین برای اتصال این نوع دستگاه به شبکه بانکی به یک سیم‌کارت تلفن همراه که قابلیت ارسال و دریافت داده از طریق شبکه اینترنت (GPRS) بر روی آن فعال باشد نیاز است.

دستگاه کارت خوان بیسیم مدل Castles v3 Castles v3

دستگاه پایانه سیار نسل جدیدی از دستگاههای کارتخوان است که با استفاده از خدمات سامانه تلفن همراه به شبکه بانکی متصل شده و تراکنش را با استفاده از سرویسهای بستر GPRS انجام میدهد همچنین برای اتصال این نوع دستگاه به شبکه بانکی به یک سیم‌کارت تلفن همراه که قابلیت ارسال و دریافت داده از طریق شبکه اینترنت (GPRS) بر روی آن فعال باشد نیاز است.

دستگاه کارت خوان بیسیم مدل Castles v5 Castles v5

نسل جدید کارتخوان های شرکت Castles با برند Vega 5000 عرضه جهانی شد. این محصول دارای سیستم عامل Open architecture Linux Operating System میباشد. سیستم ‏عامل لینوکس یکی از معتبرترین سیستم‏ عامل‏های روز دنیا است که کاملا Multi-Application را در سطح سیستم عامل پشتیبانی می‏کند و از آنجایی که Castles Vega5000 از سیستم عامل لینوکس استفاده می‏کند این دستگاه قابلیت نصب و اجرای نرم ‏افزارهای مختلف بطور همزمان با مدیریت سیستم عامل و بدون نیاز به برنامه واسط را پشتیبانی می‌کند (قابلیتMulti-Application OS Handling).